Poilsio apartamentų nuoma

Bendravimas su klientais ir jų lūkesčių išpildymas – mūsų aistra ir tikslas.

Butukas

NUOMOS ADMINISTRAVIMAS

Esame agentūra, teikianti kompleksines poilsio apartamentų įrengimo ir nuomos administravimo paslaugas – nuo apartamentų paruošimo, pardavimų iki tiesioginio bendravimo su svečiais. 
Ilgus metus dirbame svetingumo srityje, pažinimas, bendravimas su klientais ir jų lūkesčių išpildymas – mūsų aistra ir tikslas.
Esame atsidavę savo darbui, mums svarbu, kad laikas, kurį svečiai paskiria savo poilsiui, būtų kuo įsimintinesnis, dovanotų tik pačias geriausias emocijas ir teigiamas patirtis. 
Tad svetingai kviečiame poilsiui į butukas.lt apartamentus!

MŪSŲ PASLAUGOS

building

Apartamentų

paruošimas

Žinome, kaip paruošti apartamentus nuomai, kad jie būtų ne tik patogūs, bet ir sukurtų atostogų emociją.  Patariame interjero klausimais, turime patirties, kokie funkciniai sprendimai yra populiariausi ir patraukliausi galutiniam svečiui.  Esame sudarę išsamius „must have“ daiktų sąrašus, kuriais patogu vadovautis ir pasitikrinti, ar viskas yra tinkamai paruošta. Organizuojame apartamentų vizualinį paruošimą fotosesijoms, fotografuojame – nes kokybiškos nuotraukos ir patrauklus apartamentų pateikimas daro didžiausią įtaką svečių pasirinkimui.

coordination

Pardavimų įrankiai ir kasdieninis

užsakymų administravimas

Užsakymus generuojame ne tik per www.butukas.lt puslapį, kuriame taip pat talpiname visą informaciją apie Jūsų apartamentus. Mūsų partneriai – didžiausios pasaulinės rezervavimo platformos Booking.com, Airbnb.com. Sukuriame profilius sistemose, aprašome apartamentus, nustatome įvairias taisykles, užsakymo  apmokėjimo bei anuliavimo sąlygas, parenkame tinkamus kainodaros įrankius. Naudojame modernius technologinius sprendimus kasdieniam užsakymų bei mokėjimų už paslaugas administravimui.

Komunikacja

su svečiais

Profesionaliai bendraujame su svečiais tiek automatinėmis žinutėmis, tiek ryšio priemonėmis bei tiesiogiai. Teikiame informaciją apie atvykimo, išvykimo, viešnagės tvarką ir kitas detales, atsakome į visus kylančius klausimus, reaguojame į kilusias problemas. Džiaugiamės teigiamomis patirtimis, atkreipiame dėmesį į pastabas.

Apartamentų tvarkymas

bei priežiūra

Tvarkytojų komanda puikiai žino, kad apartamentų švara kuria didelę vertę klientų pasitenkinimo balui. Blizgantys paviršiai, balta patalynė, minkšti rankšluosčiai, higienos priemonės ir smulkmenos – visais šiais dalykais rūpinamės nuo – iki. Taip pat atliekame smulkių gedimų remontą.

Ataskaitos

savininkams

Reguliariai teikiame ataskaitas apartamentų savininkams, sukuriame kiekvienam objektui individualų pasijungimą į sistemą, kad savininkas galėtų matyti užimtumą ir pasiplanuoti savo paties atostogas savo apartamentuose.

Sekite naujienas!

Gaukite butukas.lt naujienlaiškius. Sužinokite geriausius pasiūlymus pirmieji!  Ne per dažnai – tiesiog tiek, kiek reikia.